دولت ,شیطان ,عالم ,سیاست ,انسانیت ,مردم ,مردم ایرانبسم الله الرحمن الحیم

 

سیاست شیطانی یعنی سیاست دروغین :

کسانی که با حیله و دروغ و نیرنگ افراد را فریب میدهند.دولت هایی که با زبان شیطان حرف میزنند. که بزرگترین شیطان دربین دولت ها ، دولت آمریکا است که حتی به ملت بیچاره ی خود خیانت میکند چه برسد به ما.شاید مردم آمریکا نداند که دولتشان چه ظلمی در حق آنها کرده ولی روزی میرسد که همه حقایق افشا میشود و به سخنان ارزشمند مقام معظم رهبری ما،و حرف مردم ایران می رسند که دولت آمریکا یک شیطان بزرگ است همان طور حضرت امام (ره) فرموده بودند و هدفشان فقط نابودی انسان و انسانیت و حکمرانی در عالم است .

دولت آمریکا با تظاهر کردن به خوب بودن از لحاظ انسانیت ومبارزه با تروریسم نه تنها باعث نابودی انسانیت در عالم هستی شده است بلکه از خوی انسانیت هم بیرون رفته است و شکل و شمایل حیوانی به خود گرفته است.

از جمله هدف های اصلی دولت آمریکا اختلاف انداختن بین مذاهب مختلف در جهان است تا اینکه  همه ادیان علیه همدیگر شوند وخودش زمامدار عالم بشود.که موفق نخواهد بود تا زمانی که مسلمانان عالم متحد باشند.شیطان در مقابل اتحاد انسان ها همیشه شکست پذیر بوده است. در مقابل شیطان بزرگی مثل آمریکا هم اتحاد لازم است.ما مردم ایران چون متحد هستیم آمریکا نگران است.

 

ما مسلمانان هیچ وقت با مذاهب دیگر هیچ اختلافی نداریم و باهیچ کس دشمنی نداریم

ما با تمام وجود به رهبرمان افتخار میکنیم، رهبر ما بابصیرترین انسان عالم  است. و راهنمایی این بزرگوار تا ظهور مولایمان امام زمان(عج) راه را به ما نشان خواهد داد.راه مبارزه با شیاطین.

در ادامه با چند سوال بحث را ادامه می دهیم.

1 : چرا دولت آمریکا با ما مشکل دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2 : چرا دولت آمریکا با کشور ورهبر ما مشکل دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3 : سیاست دولت آمریکا چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بقیه در ادامه مطلب

منبع اصلی مطلب : ☫عشق یعنی با خــــــــــدا تنها شدن☫
برچسب ها : دولت ,شیطان ,عالم ,سیاست ,انسانیت ,مردم ,مردم ایران
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : سیاست آمریکایی،سیاست شیطانی